MÖBLER / Skåp & hyllor / Allmogeskåp 8674040

nr 867 4040

Allmogeskåp

1791, delvis originalmålning, längd: 125, djup: 63, höjd: 210

Kondition: slitage, skador

Utrop:

8.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 16 december 2013
kl 19:32:03

15/12 09:49:32 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 16 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska